El Clasico

24.03.2014 11:50

Včera se na stadionu Santiaga Bernabea odhrál největší zápas sezóny mezi Realem Madrid a FC Barcelonou. V první půly jsem viděli velmi atraktivní fotbal. V 7. minutě poslal katalánce do vedení krásnou střelou pod břevno Andrés Iniesta. Ve 20. a 24. minutě obrátil skóre zápasu Benzeme, který si ve vápně dvakrát našel místo a zakončil.Před odchodem do kabin srovnal skóre Leo Messi po krásné kombinaci s Neymarem. Tři penalty ve 2. půly rozhodli zápas. Nejprve proměnil svůj pokutový kop Ronaldo, po zákroku Ramose na Neymara vyfasoval Madridský stoper červenou kartu a Messi z penalty opět srovnal skóre. Penalta v 84. minutě rozhodla zápas, sudí ji nařídil po sevření Iniesty a Messi zkompletoval svůj Hattrick. Konečný výsledek zápasu 3:4 pro Barcelonu.