Poslední ligový zápas s Osasunou.

17.03.2014 11:54

Poslední ligový zápas s Osasunou.

Blaugranas v dnešním utkání předvedli perfektní výkon. Skore otevřel v 18.minutě Lionel Messi. Druhou branku přidal ve 22.minutě Sanchéz, který dorazil míč do odkryté branky. Barca měla utkání plně pod kontrolou a třetí branku přidal ve 34.minutě Iniesta, který se levačkou parádně trefil. Po prvním poločase byl stav téměř rozhodnutý.

Do druhé půle vstoupili Katalánci také aktivně, ale branku fanoušci na Camp Nou viděli až v 63.minutě, kdy se prosadil opět Lionel Messi. Domácí tým v dnešním utkání dominoval a hrál opravdu výborně. V 78.minutě se krátce po střídání prosadil Tello, který se trefil také náramně. V 88.minutě dovršil hattrick Lionel Messi. Argentinec vstřelil 371. gol v dresu Barcelony. Poslední branku vstřelil v 91.minutě Pedro, nahrával Lionel Messi. Barca porazila Osasunu a může se připravovat na nedělní utkání proti Realu Madrid.

Sestava: Valdés - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Sergio, Xavi, Iniesta - Pedro, Alexis, Messi

(BAR-OSA)
Rohy: 4-4